مطالبه گری دقیق قطعاً نتیجه‌بخش خواهد بود

شناسه : 2901 10 خرداد 1401 - 10:04 12 بازدید ارسال توسط :

محمدحسین روشنک، رئیس اتاق مشترک ایران و تاجیکستان اولین جلسه شورای روسای کمیسیون‌های تخصصی و شورای راهبری و نظارت کمیسیون‌های اتاق مشهد گفت : کمیسیون‌های اتاق بازرگانی اگر مطالبه و پیگیری دقیق و مشخصی داشته باشند، قطعاً نتیجه خواهند گرفت. در غیر این صورت، نخواهند توانست مصوباتشان را به منصه ظهور دربیاورند. روسای کمیسیون‌ها باید […]

مطالبه گری دقیق قطعاً نتیجه‌بخش خواهد بود
پ
پ

محمدحسین روشنک، رئیس اتاق مشترک ایران و تاجیکستان اولین جلسه شورای روسای کمیسیون‌های تخصصی و شورای راهبری و نظارت کمیسیون‌های اتاق مشهد گفت : کمیسیون‌های اتاق بازرگانی اگر مطالبه و پیگیری دقیق و مشخصی داشته باشند، قطعاً نتیجه خواهند گرفت. در غیر این صورت، نخواهند توانست مصوباتشان را به منصه ظهور دربیاورند. روسای کمیسیون‌ها باید از ظرفیت رسانه‌ها برای بیان مطالبات خود نهایت استفاده را ببرند.

روشنک یادآور شد: بر اساس بخشنامه‌ای، بخش خصوصی از واردات کالای اساسی کنار گذاشته شد که این مسئله را از طریق شورای گفت‌وگو با حضور استاندار پیگیری کردیم که نهایتاً عنوان شد برای بخش خصوصی مجوز واردات گندم صادرشده و برای دیگر کالاهای اساسی نیز تصمیم‌گیری خواهد شد. با این تفاسیر می‌توان اذعان کرد که قطعاً پیگیری‌ها نتیجه‌بخش خواهد بود. ما مطالباتی داشتیم که در سفر هیئت دولت به استان به بار نشسته است. بنابراین کمیسیون‌ها می‌توانند اثرگذار باشند مشروط به اینکه پیگیری‌هایی جدی داشته باشند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.